| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Interface | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Data Rate | |
| Current - Receiving | |
| Current - Transmitting | |
| Output Power | |
| Sensitivity (dBm) | |
| Unbalanced Impedance | 50 Ω |
| Balanced Impedance | 100 Ω |
| Phase Difference | 180 ° ± 10 ° |
| Insertion Loss (dB) | 0.7 dB |
| Return Loss | 10 dB |
| Frequency Range | 1.805 GHz to 1.99 GHz |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08170
Ext.Price$0.08170
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08170 | $0.08170 |
| 10 | $0.07238 | $0.72380 |
| 50 | $0.06413 | $3.20650 |
| 100 | $0.05616 | $5.61600 |
| 500 | $0.04918 | $24.59000 |
| 1000 | $0.04653 | $46.53000 |
| 3000 | $0.04402 | $132.06000 |
| 5000 | $0.04165 | $208.25000 |
